Andělské čarování s Bohyněmi – recenze knihy

Autorkou této malé knížečky plné velkých příběhů je Jana Rubešová. S touto ženou jsem měla tu čest se před několika lety setkat a jejího přátelství a podpory si nesmírně vážím. Stejně tak s obdivem sleduji dílka, která vytváří, ať už šlo o inspirační kartičky, deník vděčnosti, nebo právě tato kniha.

Kniha je plná příběhů z Janinky praxe s klientkami, které ve svém životě prožily a změnily něco, co je dovedlo k většímu naplnění a sebepoznání. Každý příběh je velmi jedinečný a krásný tím, jakou sílu tyto ženy projevily v životních okamžicích a nezávislý pohled ženy, která je na této cestě provázela, tak dává velkou moudrost a poučení i pro čtenáře.

14 příběhů, 14 žen a mnoho moudrých rad a doporučení na zlepšení vlastního života nesou velkou hodnotu a dávají této knize nádech naděje a inspirace. Ať už se ve svém životě nacházíme kdekoli, sdílené příběhy druhých nám vždy pomáhají vidět jinou perspektivu na náš vlastní život.

Takže s velkou radostí vám doporučuji tuto malou-velkou knihu přečíst a odnést si další hodnoty a moudrost pro svůj vlastní život.

Objednání knihy je možné na této webové stránce: https://janar.paymefunnels.com/

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.