ČERVENCOVÉ POSELSTVÍ

ČERVENEC JE TADY!
 
Dětem začaly prázdniny, rozjíždí se na tábory a nebo s nimi chcete vy, jakožto jejich rodiče a prarodiče jezdit na různé výlety.
Léto pro nás bývá časem setkání s novými lidmi, podnikáním různých akcí a větší spontánosti, než na jekou jsme zvyklí v průběhu rohu.
Díky setkáním s mnohými lidmi a přáteli si však uvědomuji, že toto léto přináší trochu jiný potenciál – potenciál vášně, nových začátků a velmi zásadních životních změn. Nebude to stále o radosti, ale velmi nezvykle v silných vnitřních procesech, vašich posunech skrz zkušenosti s druhými a v neposlední řadě emočně vypjatých situací, které vás k těmto životním změnám dovedou.
V průběhu posledního týdne, kdy vše gradovalo, jsem ve svém okolí viděla mnoho lidí, kteří v určitém bodě navštěvovali pohotovost a měli nejrůznější problémy zdravotní – močový měchýř, ledviny, zasažení plic (nemoct dýchat). Hodně mě to nutilo přemýšlet a proto zde pro Vás mám toto poselství:
 
Bolesti ledvin představují naši neschopnost zvládat poruchy v mezilidských a partnerských vztazích, je čas najít sami sebe a uvolnit se od strachu ze ztráty.
Zánět močového měchýře/cest je odvodem látek z ledvin, které se projevují především při stresu a napětí, potřebujeme se uvolnit.
Stejně tak každá další bolest – hlava, záda – nás upozorňují na potřebu uvolnit se a přijít na příčinu.
 
Toto léto není o tom jít přes své hranice zdravotní, je o posunutí nás samotných a vystoupení z komfortní zóny vědomě. Právě tak umocníte svou schopnost vědomě žít a být tvůrcem svého života.
Přeji všem hodně štěstí a měsíc plný poznání sebe sama i dosud nepoznaných možností.
 
Petra Keyrin Havlíková
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.