Krásný den,

ráda bych s vámi sdílela dnes příběh, který už nějakou dobu žiji. Říká se, že když je žák připraven, učitel se dostaví. Jak je to ale s inspirací? Odkud přichází? A jak ji vůbec poznáme?

Ta moje se zhmotnila v Ženě. Bohyně na první pohled. Když jsem její tvář viděla už po „stopadesáté“ v nějakém videu a četla jeden z mnoha jejích článků „můj každodenní život je dovolená, protože miluji svou práci“ něco mě zaujalo. Už delší dobu jsem věděla, že tam někde je, daleko. A najednou byla blíž.

Pozorovala jsem, jak roste její láska ke skvělé kosmetice a anti-aging produktům, které znám. Když jsem se před rokem setkala s ženou, která mi tyto zázraky ukázala, řekla jsem jí, že někdy přijde čas, kdy se tomu budu chtít věnovat, ale tehdy jsem to necítila. Cítím to až dnes – chvění, nadšení, radost a úsměv na tváři.

Bohyni poznáte tak, že si je vědomá toho, co dělá. Tato žena na sobě měla křiklavý odstín rtěnky, která by se mi k jejímu obličeji normálně asi moc nehodil, mohla by přeci mít jemnější barvu – ale on k ní patřil. Uvědomila jsem si, že je to proto, že se v tom cítí dobře a líbí se jí, jak vypadá. Nebyla to zaujatost a posedlost vzhledem, byla to krása, která vyzařovala tu sluneční energii – INSPIRACI.

Nemusím asi dlouze vysvětlovat, že jsme se dostaly do nějaké formy kontaktu. Tato Bohyně je člověkem, ženou, která tu svou vnitřní ženu objevuje, vyživuje a povznáší. Lidskost, uvědomění si sama sebe, naprogramování mysli na úspěch a sny, to z ní udělalo tu autentickou bytost. Má své problémy, ke kterým hledá řešení. Má chuť do života, kterou probouzí i lidi kolem sebe do života. Její sebeláska a sebehodnota roste a je to z hovorů s ní cítit. Nepoučuje, lidi motivuje tím, že žije vlastní slova.

„Prostě jsem chtěla být jako ona.“ Tato věta potřebovala přijít. Ona se nestala vzorem, ale inspirací. Vzor následujeme. Inspirace má pro mě hlubší podstatu – probouzí v nás návyky, které inspirátor dělá. A tak jsem se rozhodla: „Přeji si ještě o mnoho víc poznat sebe jako ženu. Přeji si přeprogramovat svou mysl na úspěch. Přeji si, abych tím, jak žiji, inspirovala ostatní. Přeji si vidět řešení ke svým problémům a podle toho se chovat. Přeji si, aby má láska k sobě a úcta rostla každým dnem, spolu s pokorou. Přeji si žít, abych inspirovala.“

Otevřela jsem u sebe velmi silně téma, které si přeje být vyřešeno a na mé straně přeprogramováno. Je to téma peněz, úspěchu a luxusu. Více než kdy jindy chápu, že pro úspěch všichni máme všechno v sobě. Je to osvobozující. A současně to velmi silně vyzývá k práci na sobě samé.

Tento článek je mým velkým díkem všem lidem, kteří inspirují svým životem. A pokud se chcete dozvědět více o této Bohyni, zde s radostí posílám odkaz na její webové stránky, Facebook stránku.

Romi, ze Srdce Ti děkuji.

Jsi báječná!

Péťa

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.