Poselství pro 29.10.-4.11.

Krásný den,

posílám poselství z karet Vědomé duše od Kim Dreyer. Tyto nádherné karty mě už nějaký ten měsíc provází a nádherně nám ukazují hlubiny vlastního nitra a multidimenzionalitu skrytou v našich životech. Pro tento týden poselství obsahuje tři karty – Kořenová čakra, Bytost živlu země, Meditace v pohybu.

Tento týden nás vybízí ke spojení se s Matkou Zemí. Naše propojení a schopnost přijímání se velmi silně prohlubuje. Pomáhá nám přijímat vše, co potřebujeme k růstu na fyzické úrovni, poskytuje léčení a přináší uzdravení v přijímání hojnosti, kterou Matka Země oplývá. A tanec a pohyb je právě nejpřirozenějším projevem úcty, lásky a uzemnění v tomto čase.

Energie, která proudí ve vašem nitru je spojená se Zemí a umožňuje vám zažít nový způsob přijímání. Duchovní bytosti přijímají hojnost v podobě, ve které dokážou. Rovnováha je to, díky čemu se vyrovnává všechno v nás – přijímání a dávání, život a smrt.

Uvědomte si, že vy jste ti, kdo dokážou plynout v proudu podpory a hojnosti. Jste to vy, kdo ze strachu z nedostatku a nezasloužení si blokoval to, čím Vesmír oplývá. A jste to vy, kdo to můžete změnit.

Všechny různé nabídky a možnosti, kterým se otevřete, vám vnesou zkušenost do života, která může být odrazem vašich vnitřních změn.

Staňte se součástí Matky Země. Dovolte si pocítit, jak její tlukot srdce vibruje celou planetou a její léčivé frekvence jsou vaší součástí. Vy jste dětmi, které přišly z jejího lůna.

AFIRMACE: „PROPOJUJI SE S MATKOU ZEMÍ, KE KTERÉ CÍTÍM VDĚČNOST ZA VŠE, CO MI DÁVÁ. MÉ SRDCE SE UZDRAVUJE A KOŘENOVOU ČAKROU VSTUPUJE DO MÉHO ŽIVOTA BOHATSTVÍ, KTERÉ JE VŠUDE KOLEM MĚ. DOVOLUJI SI UVOLNIT NAPĚTÍ A PLYNOUT V PROUDU HOJNOSTI.“ prodýchejte a 3x si afirmaci zopakujte, aby začala pracovat ve vašem podvědomí.

Přeji vám krásný týden plný hojnosti!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.