Poselství pro ženy 22.-28.10.

Krásný den,

posílám nádherné karetní poselství ze sady Marie, královna andělů. Pro nadcházející týden přišly tři nádherné karty – Trpělivost, Bůh a Péče.

Panna Marie je velmi silně spojená s péči, mateřským citem a energií Matky. I díky tomu jsme vybízeni s láskou k tomu, abychom přestaly vše hnát dopředu a zaměřovat se na svou mužskou energii, a dopřály si péči o sebe sama a ostatní.

Buďte trpělivé, vše je v absolutním pořádku. Bůh vyslyšel vaše modlitby a na všem se právě pracuje. Nezatěžujte se tím, zda a jakým způsobem se vaše přání projeví v realitě. Věnujte se samy sobě, péči o tělo, duši i mysl. Bůh se o vše postará. Dovolte sami sobě i jemu, vytvořte prostor pro Božskou uzdravující lásku, která proudí do vašeho života.

Božské načasování a vaše víra do vašeho života přinese to, co potřebujete, ve správný čas. Věřte, že Vás nebesa podporují.

Péče o sebe sama je součástí procesu otevírání vašeho srdce bezpodmínečné lásce a její zažívání ve všech podobách. Uzdravujete skrz své srdce, soucit a odpuštění všechny své vztahy i situace v životě.

Přeji vám krásný týden.

Keyrin

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.