O mně

Každý z nás má právo prožít naplňující, radostný život a splnit si svá přání. Ne vždy jsem takto žila, ale dnes s velkou radostí sleduji to, jak je opravdu šťastných lidí více a jsem vděčná za ty, které jsem mohla na jejich cestě podpořit.

Inspirujte se v těchto oblastech, vyberte ty, které s vámi rezonují a sestavte z nich váš příběh na web:

  • Mým posláním je, aby více lidí prožívalo naplňující život a objevili svůj potenciál, díky kterému budou moci dělat vždy to, co je baví. 
  • V životě jsem si prožila své kotrmelce - hodně se to týkalo vztahů - a tak jsem si každým okamžikem uvědomovala, že takto to už dál nepůjde. Mnoho strachů skrytých v mém podvědomí už z doby před porodem, během narození, ale občas i z hlubší minulosti, ve mně probouzeli touhu (a občas i strach) se stát celistvější bytostí a sama sebe poznat. Na cestě do esoterického světa a k mému vyššímu já jsem potkala mnoho učitelů, kterým jsem velmi vděčná za každé posuny, a tak jsem brzy objevila, že tudy povede i má cesta - naučit lidi prožívat své emoce, pracovat s nimi a za pomoci vesmírných zákonů si přitahovat přesně to, po čem touží. 
  • V průběhu času, kdy jsem poznávala sama sebe, jsem také pochopila, že šťastný život je jednoduchý život. Předávání myšlenek, konzultace a nahrávání meditací mi přináší radost, protože přináší trvalou hodnotu i pro vás. Potkala jsem ve své praxi už mnoho lidí, kterým se život začal měnit a jsem za to nesmírně vděčná a přeji si, aby jich bylo stále více. 
  • Cokoliv, co dělám, dělám s vášní a zaujetím. Je to práce, kterou miluji, ke každému přistupuji individuálně a sdílení vašich příběhů je i pro mě velkým obohacením. Vedu druhé k tomu, aby kniha jejich života byla naplněná tím, co si přejí sami, ne jen tím, co jim řekli druzí, že je správné. 
  • Vidím svět, kde je všechno v rovnováze. Život není jen o tom pozitivním, některé emoce nám dávají zabrat. Je to o tom milovat život ve všech jeho barvách, i těch tmavších odstínech, které nás třeba můžou děsit. V tom je krása toho všeho, kterou můžeme nalézt uprostřed velké tmy. 
  • "Ať už si myslíte, že dokážete nebo nedokážete cokoliv, máte pravdu." Volba je jen na vás. 
  • S radostí se stanu vaším průvodcem na cestě k úspěchu, který pro mě znamená naplňující život. 

Naše vize

Přeji si, aby na tomto světě bylo každým dnem více lidí, kteří budou žít své sny, budou zažívat nádherné zázraky a přinesou světu více radosti a míru. Přeji si, aby lidé byli zodpovědní za své činy, emoce byly jejich spojenci na cestě k manifestaci toho, co si přejeme nejvíc. Přeji si, aby si lidé uvědomili, že omezení jsou jen v naší hlavě. 

Na tuto cestu jsem se vypravila proto, abych žila příkladem a přinášela světu více radosti. A s touto touhou po sebepoznání a naplněném životě dělám vše, co naleznete (nejen) na těchto stránkách.